28 Ocak 2016 Perşembe

7 Parçalık Clinique Makyaj Seti


Daha önce rujunu kullandığım Clinique markasının yeni yıl dolayısıyla Boyner'de kampanyası vardı. Dört yüz bilmem kaç lira olan makyaj seti 99 tl olacaktı. Clinique'de zaten ortalama her bir ürünün fiyatı bu civarda olunca,

8 Ocak 2016 Cuma

Bitti Gidiyor 4


Aynanın önünde çekince ne kalabalık görünüyolar öyle :)

Epeydir siyah bir poşetin içinde biriktikleri için, çoğu, kullandığımı bile unuttuğum ürünler. Valla bu bloga koyma işi gayet güzel oluyor.

2 Ocak 2016 Cumartesi

Gratis Şikayet!!! Mağduriyet!!!


Gratis İnstagram'da bu duyuruyu yapalı aylar oldu. Bahsettiği çekilişi de 17 Haziran Günü sonuçlandırdı. Bu çekilişe, iki arkadaşımı etiketleyerek ben de katıldım. Ve tahmin edin ne oldu. Aaa! Evet kazanan 30 kişiden biriydim. Çok heyecan verici değil mi! 

1 Ocak 2016 Cuma

Flormar Dudak Kalemleri

Benim için dudak kalemi, rujdan bir adım önceliklidir. Yani kullanım sıralaması olarak değil yalnızca. Önem sıralamasında da öyle... Çünkü uygun renkli bir dudak kalemiyle yapılmış hoş ve doğal bir çerçeve, dudağın şeklini değiştirip onu, ruja bile ihtiyaç duymayacak kadar güzelleştirebiliyor.

 Zaten benim dudak kalemi yayınlarım almış başını gitmiş. Yakında Kahve Yanı Dudak Kalemi olcaz :D

Bugüne kadar, dudak kalemi konusunda en zengin renk çeşitliliğini Flormar'da gördüm. Bu çeşitliliği baya abartmışlar ama... :) 13 renk  arasında tercih yapmakta gerçekten zorlanıyorsunuz...  201 Naturally NudeRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...