4 Ocak 2015 Pazar

Ultra Color Absolute RUJ-Soft Coral

Avon rujları söz konusu olunca, hemen hemen her ay yenilenen onlarca renk seçeneklerinin arasından kendimize en uygununu bulmak güçleşiyor. Katalogdan yapılan renk seçimleri çok gerçekçi olmadığı ve birebir tüm rujları görüp karşılaştırma imkanı da olmadığı için, çoğu zaman en güzel rujları hiç tanıyamadan kaçırıyoruz.
Bu nedenle ruj serisi çıktığında aralarında seçim yapmadan önce numune setinin alınması ve rujların hepsiyle birden tanışılması uygun bir çözüm gibi görünüyor. 
 
 
 
  
Absolute ruj, soft coral ile tanışmam böyle oldu. Katalogdan renklere baktım ve fazla bir fikir edinemedim. Numuneleri denediğimde, çok göz alıcı durmadığı için diğerlerine göre farkedilmeyen bir renk olan soft coral'ın müthiş tonunu keşfettim. Şeffaf bir şeftali tonuydu ve sürdüğümde çok doğal görünüyordu. Mercan rengi rujları cart tonları nedeniyle beğenmem. Ama soft coral kesinlikle bu tanıma uymayan, yıllardır aradığım rujdu.
 
 
Umarım Avon böyle güzel bir ruju, tam kıvamında tutturmuşken hemen piyasadan kaldırmaz ve uzun süre kataloglarında bulundurmaya devam eder. Gorgeous Guava ve Fresh Fig renklerini de numune deneyimime dayanarak önerebilirim ama Soft Coral'ı şiddetle tavsiye ederim.
 
 
Şeffaf görüntüsü bu fotoğrafta belirgin. Dudaklarda çok daha doğal görünüyor gerçekten de.
 
Bu arada ojem Oriflame,Power Shine Palladium Blue Iridescence için buraya :)
 

1 yorum:

  1. Çoook doğal... Sürünce ruj gibi durmuyor zaten...

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...