16 Ocak 2015 Cuma

Tchibo Kış Temalı Alışveriş!

 
:))) Komik komik şeyler yapıyorum kendi çapımda... Bu da Tchibo alışverişimin karlı kışlı sunumu :) Yok yok göründüğü kadar vahim değil durum. Durun fotoğrafın orjinaline bakın da, ne aldığımı da net olarak görün bari...

Bir adet kürklü uyku maskesi, bir de siyah bere...
 
 
Uyku maskesinin arkası böyle... Yastık kısımlarını dışa doğru kıvırıp göz altlarına denk getiriyoruz. Böylece maske göz yuvarlaklarına baskı yapmamış oluyor. Uyuduğunuz ortam ister aydınlık ister karanlık olsun, maske sayesinde gözleriniz tam karanlığı deneyimliyor ve uykunuz da deliksiz oluyor.
 
   Sağlık için zifiri karanlık diye nitelendirebileceğimiz ortamlarda uyumak gerekiyor. Beyindeki hipotalamusun isteği bu yönde :)
Ama söyleyeyim, maskeyle gerçekten uyku kalitesinde farklılık oluyor, tavsiye ediyorum. Şu dört tane sert sünger de kulak tıkaçları. Maskenin hediyesi. Ama tıkaçları kullanmıyorum. Yok daha neler, uçakta uyumuyorum ya :)))
 
 
Siyah bere ihtiyacım vardı. Nasıl? Şeker değil mi??
Siteye göz atmak isteyen olursa, buyrun buradan! :)
 

5 yorum:

 1. Acaba bu ürünleri tchibo'nun sitesinden mi aldınız? Ben de siteden alışveriş yapmayı planlıyorum bu yüzden bilgi almak istedim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet siteden aldım. Ben Tchibo mağazasından hiç alışveriş yapmam, yalnız kahve içmeye giderim. Ayak üstü bişey bakıp seçemiyorum :)
   Hep sitesinden alırım alacaklarımı. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Bugüne kadar hiç sorun yaşamadım. 75 tl üzerinde kapıda ödeme seçeneği de var.

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...